Praca dla agenta nieruchomości w Bielsko-Białej i Żywcu

Jeżeli lubisz pomagać ludziom i zmieniać ich życie na lepsze, jak również lubisz wyzwania i jesteś zaangażowany/a w swoją pracę to z ogromną ochotą chcemy się z Tobą spotkać!

Kogo szukamy?

Przede wszystkim szukamy partnerów, którzy będą pomagać naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Agent nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości musi:

  • być samodzielny;
  • mieć doświadczenie w pracy jako handlowiec, niekoniecznie w branży nieruchomości;
  • wierzyć w siebie i w to co robi;
  • potrafić słuchać potrzeb Klientów;
  • podchodzić do każdych wyzwać z optymizmem;
  • być uczciwym i lojalnym względem partnerów i Klientów;
  • być pracowity i wytrwały w dążeniu do celu;
  • chcieć rozwijać się, stale podnosząc swoje kwalifikacje;
  • mieć poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Jakie będą obowiązki agenta nieruchomości?

Do obowiązków agenta nieruchomości należeć będzie m.in.:

  • nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami zainteresowanymi sprzedażą nieruchomości;
  • zawieranie i realizacja umów pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości;
  • doradzanie Klientom w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży;
  • organizacja i realizacja sesji fotograficznych, które zapewnią odpowiednie zaprezentowanie nieruchomości w serwisie jkn.com.pl oraz innych portalach internetowych;
  • gromadzenie dokumentacji potrzebnej do wprowadzenia oferty na rynek;
  • wprowadzanie ofert do systemu reklamy, monitorowanie skuteczności reklamy oraz informowanie klientów o efektach pracy biura nieruchomości;
  • prezentowanie nieruchomości zainteresowanym Klientom;
  • wspieranie procesu negocjacji pomiędzy właścicielami nieruchomości a klientami zainteresowany ich zakupem;
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zawarcia transakcji;
  • nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z klientami zainteresowanymi zakupem nieruchomości;
  • wyszukiwanie odpowiednich nieruchomości dla poszukujących i doradzanie w procesie zakupu.

Jakie będą nasze wymagania względem Twojej osoby?

Przede wszystkim zwrócimy uwagę czy:

  • masz wykształcenie minimum średnie;
  • jesteś pracowity i punktualny;
  • masz podstawową wiedzę na temat rynku nieruchomości;
  • jesteś gotowy do uruchomienia własnej działalności gospodarczej;
  • dysponujesz własnym samochodem.

Co możemy Ci zaoferować?

Każdemu agentowi zapewniamy:

  • umowę o współpracy gwarantującą możliwość uzyskiwania atrakcyjnych dochodów;
  • osobistą opiekę i pomoc w rozwijaniu Twoich kompetencji, popartą bogatym doświadczeniem i praktyczną wiedzą właściciela biura;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • dobrą atmosferę i prawo współdecydowania o rozwoju zespołu.

Jak aplikować na stanowisko agenta nieruchomości?

Aby aplikować na stanowisko agenta nieruchomości JKN należy przesłać zgłoszenie zgodnie z poniższą instrukcją.

  • umieść w swoim CV klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.";
  • napisz w treści wiadomości, dlaczego uważasz, że będziesz najlepszych kandydatem na to stanowisko;
  • prześlij zgłoszenie w formacie PDF na adres: jozef.kufel@jkn.com.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami!

rozumiem