Opis nieruchomości
Dom w zabudowie bliźniaczej w pobliżu centrum Bielska-Białej,
a dokładnie przy ul. Dygasińskiego / boczna od ul. Krakowskiej/
Budynek wymaga kapitalnego remontu, ale z ogromnym potencjałem – idealna baza do stworzenia wymarzonej przestrzeni na działalność usługową według własnej wizji!
Budynek wpisany do gminnej ewidencji zabytków!
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, z szybkim dostępem do komunikacji, sklepów, szkół i innych udogodnień.
Budynek wybudowany w 1930 roku z cegły, o powierzchni całkowitej ok. 116 m² (mieszkalna ok. 95 m²), posadowiony na działce 346 m². Dach o konstrukcji drewnianej, pełne deskowanie, pokryty papą, stropy drewniane, na poddaszu żelbetowe. Okna w większości wymienione na PCV, częściowo zachowane oryginalne skrzynkowe. Ogrzewanie piecami kaflowymi, ciepła woda z pieca gazowego jednofunkcyjnego, woda i kanalizacja miejskie. Podłogi z deski na legarach. Na działce znajduje się wolnostojący garaż typu blaszak.
Dom do remontu, z dużym potencjałem, solidną konstrukcją i klasycznym układem, idealny dla osób szukających klimatycznej nieruchomości w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej blisko centrum miasta!
- Rok budowy: 1930
- Ściany: cegła
- Dach: więźba, pełne deskowanie, pokryty onduliną
- Stropy drewniane - na poddaszu żelbetowe
- Okna: częściowo PCV oraz stare skrzynkowe
- Podłogi: deska na legarach
- Ogrzewanie: piece kaflowe
- Ciepła woda: piec gazowy, jednofunkcyjny
- Woda i kanalizacja miejska
- Garaż wolnostojący (blaszak)
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
- Przyziemie: 4 pomieszczenia , korytarz
- Wysoki parter: kuchnia, 3 pokoje przechodnie, toaleta na pół piętrze
- 1 piętro: 2 pokoje + strych
- Poddasze: 1 pokój
Powierzchnia całkowita domu: ok. 116 m2
Powierzchnia mieszkalna: ok. 95 m2
Powierzchnia działki: 346 m2
KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




